• Ekin Kompresör San. Tic. Ltd. Şti
  • Zafer Mah. Taşkent Sok. No:11,
  • Yenibosna-Bahçelievler/İstanbul
  • Tel: 0 (212) 654 73 98
  • Fax: 0 (212) 639 57 96

SERTİFİKALAR

KURUMSAL

SERTİFİKALAR


İsmimiz, Servis, Kalite, Güven, Performans dörtgeninin birleşmesinden meydana gelir. Başarılarımız ve güvenilirliğimiz siz müşterilerimizin eseridir

Deneyimli ve uzman kadromuzla seçkin,kaliteli ve teknolojisi dünyaca kanıtlanmış firmaların mümessilliklerini alarak sizlerin doğru ve kaliteli ürünlerden faydalanmanız için 7/24 servis,satış,yedek parça ve ikinci el kompresör hizmetleri ile dün olduğu gibi yarında sizlerle birlikte çalışmayı hedeflemiş bulunmaktayız.
Kompresör dairesinin seçiminden, hava hattının çekilmesine,uygun kompresör ihtiyacından,hava kurutucu ve hava tankına kadar üretiminizi verimli hale getirmek amacı ile servis ve yedek parça desteğimizle her zaman yanınızdayız.
Biz inanıyoruz ki; Ekin Kompresör ailesi olarak satış sonrası hizmetlere göstereceğimiz özel ilgi ile müşterilerimizin ihtiyacı olan hızlı hizmeti en güvenilir,en profesyonel ve en verimli şekilde sunarak elde edeceğimiz sektördeki dost tüketicilerimizin fazlalığı bizim en büyük kazancımız olacaktır.
Çözüm ortağınız bizler; satış ve servis alanlarındaki hizmetlerimiz adına, size vermiş olduğumuz sözlerin daima arkasındayız.